Wednesday, May 17, 2006

Bu Fotograf Küçük Hikayeler'e

Aşağıdaki fotografı, geçtiğimiz yıl 14 Mayıs'ta Ortaköy'de bir kafe'de çekmiştim. Dün akşam hoş bir tesadüfle Zynep ve Pisküwit'le karşılaşınca, ayaküstü onların son İstanbul çıkarmalarından ve harika fotograflarından bahsettik. Akşam söz verdiğim gibi Zynepciğime aşağıdaki çay fotografını ikram :) ediyorum. Böylece Bloğumdaki sessizliği de bozmuş olayım.

Bazı arkadaşlar yoğun bir iş haftası geçiriyor. Bu çay onlara da gitmiş olsun, şifa niyetine stresi alır.

Haftanın geri kalan kısmında buralarda olmayacağım. 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Kazdağları-Bozcaada-Çanakkale üçgeninde kaybolacağım :))

Tüm gençliğin ve kendini her daim genç hissedenlerin bayramı kutlu olsun.

8 comments:

zynep said...

yıldız'cım çok tşkler:)
ne kadar güzel 1 sunum olmuş, iyi ki sende gitmişsin, sonra fotoğrafını çekmişssin...
çok güzel, hele o dibinde ki pembe güzellik...sonra sanıyorum tavla da oynanmış :D ohh hiç bozulmasın keyfin;)

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramın seninde kutlu olsun ve bolca gez dolaş, eğlen, fotoğraf çek:)
çok güzel geçsin yolculuğun...
kucak dolusu sevgiler...

Anonymous said...

Yildiz, cay resmi bir harika. Demek Ckale'ye,benim memleketime gidiyorsun. Selam soyle Kordon'a, denize, 18 Mart Tepesine, sahildeki kafelere, ucan kuslara ve bilmeden belki yanindan gecersen anneme, babama, kuzenlerime...
Sevgiler
Figen

Yildiz said...

Figencimmmm,

Comenttindeki özlem tüylerimi diken diken etti. Söylemez miyim... Çanakkalenin dağına taşına "Figen size selam söyledi" derim. Bir nefes de senin için alır, denize bir kez de senin için dokunurum, o kafelerde bir de senin için çay içer, martılardan birinin resmini senin için çekerim. Kim bilir sokaklarda çektiğim fotolardan birinde sizinkilerden biri olur. Dönüp de bloğuma yazınca tüm bunları, resimleri de sana ithaf ederim :))

Sevgiler...

zeynep said...

gule gule git, gule gule eglen Yildizcim, belli mi olur karsina cikiverir bir cikolata cesmesi :) senin de bayramin kutlu olsun simdiden.

arzubrumendi said...

dear LR.
gezin bakalım... bozcaadada benim yerime bir kadeh adanın özel şaraplarından için, ayrıca orada akvaryuma gitmeden dönmeyin. Fikrinin yerinde balık yiyin. Rüzgar platonlarının oradaki deniz fenerinde resim çektirin.
Sonra kazdağlarında zeytinbağına gidin ve oraın sahibi ile birlikte yemek yapın ve çanakkalede bağımsızlığımız ve cumhuriyetimiz için mücadele eden şehitlerimizi ziyaret edin...
offf bee... yine tur programı yaptım ben...
sevgiler.... çay için teşekkür ederim... iyi yolculuklar..

zynep said...

yıldız'cım:)
ne oldu kaz dağlarında mı kaldın, canım mutlu haftasonları...

DEMET said...

Yalınız bu çay bizim ortaköyde içtiğimiz çay değilmiy di?

Yildiz said...

Evet Demetcim o çay :) Ne güzel bir gündü değil mi?

Öpüyorum canım...